המינוס חוגג ?

המינוס חוגג ?

כך תשלטו על ההוצאות ועדיין תחזיקו כרטיס אשראי

מסתבר שריבוי כרטיסי אשראי הוא העקב האכילס שלנו, וברוב המקרים גם זה שאחראי בין היתר על המינוס ההולך וגדל. אבל מה עושים כשחייבים כרטיס אשראי? ואיך מנהלים את הכסף שלנו בצורה מבוקרת? הפתרון ממש כאן והוא הרבה יותר פשוט ממה שחושבים.

משבר הקורונה הביא עמו לא מעט חששות בריאותיים, לצד דילמות פיננסיות הקשורות להתנהלות כלכלית. המצב הלא פשוט גרם לנו לחשב מסלול מחדש בכל הקשור להתנהלות כלכלית נכונה, והיכולת לשלוט בכסף שלנו בצורה מבוקרת. החיפוש אחר פתרונות הביא לא מעט אנשים לתהות, האם כל כרטיסי האשראי שצברו במהלך השנים כל כך נחוצים? מסתבר שלא.

 

מה מאפיין את הישראלים כשמדובר באשראי?

על פי נתונים, כל ישראלי מחזיק בממוצע 2.1 כרטיסי אשראי וכ- 63% מהישראלים מחזיקים מעל כרטיס אשראי אחד, ו-5% מעל 5 כרטיסים! בממוצע, ישראלים מוציאים סביב 4,000 שקלים בכרטיס אשראי, מה שמסביר את העובדה שחצי מאזרחי ישראל נמצאים בגירעון תמידי, שאגב החריף עקב משבר הקורונה. ידוע שריבוי כרטיסי אשראי אינו תורם למינוס, הרי ברוב המקרים אין יכולת (או חשק) לעקוב אחרי כל כך הרבה תשלומים מכרטיסים שונים, ואם נוסיף לכל אלה מבצעים והטבות, נראה שאנו קונים ללא הכר ובסוף החודש מגיע "החשבון" המר.

כך מייצרים פתרונות יותר מבוקרים

אם תפנו ליועץ לכלכלת המשפחה, דבר ראשון הוא ימליץ לאסוף את כרטיסי האשראי,  לגזור את כולם ולהתנהל עם כרטיס בודד או עם כרטיס נטען שיאפשר לעקוב אחר ההוצאות ולהתנהל בצורה חכמה ואחראית יותר. רק נזכיר שהמשבר הוביל רבים למבוי סתום, ועלינו להבטיח פתרונות שליטה הרבה יותר מאסיביים שיאפשרו לנו לצאת מהמינוס, אך עדיין להמשיך "לנשום".

כל אלה מביאים אותנו לפתרון ישן וטוב – 'כרטיס נטען' שדי מזכיר לנו את שיטת פריפייד הוותיקה של חברות הסלולר – כרטיס המאפשר לנו להטעין בו מראש שיחות ולהשתמש עד שנגמר. הרעיון של השימוש באשראי נטען הוא פתרון מעולה למי שמעוניין לצאת מהמינוס, אך מבלי להסתובב עם מזומן, או לחלופין לאנשים שאינם יכולים מכל סיבה לנהל חשבון בנק ועדיין רוצים לעקוב אחרי ההוצאות.

כיום שוק התשלומים האלקטרוניים נמצא בתאוצה וישנם שחקנים רבים המתחרים על ליבם של הצרכנים, אחד מהם הוא , אחת החברות המובילות בתחום הפועלת מול מגוון רחב של אוכלוסיות יעד ומציעה שורה של פתרונות "תפורים" למידות של כולם ובהתאם לצורך. בין היתר, החברה מנפיקה כרטיסי חיוב נטענים המהווים פתרון אבסולוטי למי שמעוניין לשלוט (אבל באמת!) על ההוצאות.

לדברי מנהלת השיווק של PrePay "ההתנהלות הכלכלית של כל אחד ואחת מאיתנו נתונה לא רק למסוגלות שלנו להוציא כסף, אלא גם ליכולת לנהל ולשלוט על ההוצאות בצורה חכמה ואחראית. משבר הקורונה הוביל להידוק חגורות שמחייב לחשב מסלול מחדש ולשלוט בכסף בצורה נכונה ומבוקרת באמצעות הפתרון שאנו מציעים".

כרטיס נטען <b class='styiling-words-prepay'>PrePay</b> -

כל כך פשוט, איך לא ידענו על זה לפני...

כרטיסי חיוב נטענים, הם בהחלט מסוג הדברים שאנו אומרים עליהם 'איך לא השתמשנו בזה קודם'. הכרטיס קל מאוד לשימוש, הודות לארנק האלקטרוני של PrePay שניתן להוריד בחנויות האפליקציות, דרכו ניתן לעקוב אחר ההוצאות ואף להטעין את הכרטיס בכל אמצעי התשלום.

ואם זה לא מספיק, דרך PrePay ניתן לבצע העברת כספים בין הכרטיסים,  ניתן לבצע המרות מטבע בין ארנקי הכרטיס, הארנק הוא רב מטבעי: ש״ח, דולר ואירו ואף אפשר לשלם דרכו חשבונות בהוראת קבע.  אהה… ויש גם מבצעים בלעדיים והטבות שוות במיוחד למחזיקי כרטיס PrePay, כדי שחלילה לא תפספסו דילים שווים.

איך זה עובד? ואוו פשוט מאוד

קונים כרטיס אשראי נטען, מטעינים אותו בכסף בנקודות המכירה הפרוסות בכל רחבי הארץ (בכל אמצעי תשלום) ונהנים מרכישות בכל בית עסק, ואפילו מרכישות בחו"ל ובכל האתרים שתרצו. הכרטיס מתאים לכולם, (מגיל 18 ומותנה בזיהוי הלקוח), וזאת ללא קשר לחשבון הבנק וללא תלות בקיום חשבון בנק.

רוצים להתחיל לשלוט בהוצאות? הזמינו כרטיס אשראי נטען כבר עכשיו >>

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
close

הצטרף
ל PrePay עכשיו